Biustonosz bez fiszbin dla każdej kobiety

Każdej kobiecie zależy, aby jej biust prezentował się jędrnie i kształtnie. Na szczęście istnieje wiele rodzajów staników, które potrafią we właściwy sposób wyeksponować zalety biustu. Pomocne w wyborze bielizny z pewnością okażą się rady doświadczonej brafitterki.

Kim jest brafitterka?

Brafitterka jest specjalistką, która zajmuje się pomocą w dobieraniu właściwego stanika. Dzięki profesjonalnej wiedzy brafitterka jest wstanie zaradzić problemom związanym z biustem. Specjalistka wskaże, który biustonosz bez fiszbin (więcej) będzie odpowiedni dla danej figury lub pomoże znacznie uwidocznić piękno małego biustu. Z usług brafitterek warto korzystać przy każdym zakupie bielizny, wtedy można być pewnym uniknięcia stylistycznych wpadek, a zakupu będą z całą pewnością bardzo udane.

Rodzaje staników dla każdego biustu

Biustonosze różnią się między sobą kształtem, rodzajem materiałów oraz oczywiście kolorem. Jednym z najpopularniejszych staników są bardotki oraz bardotki push-up. Stanik charakteryzuje się usztywnionymi miseczkami, które posiadają specjalne kieszonki przeznaczone na dodatkowe gąbeczki. Dzięki tym zabiegom stanik znacznie podnosi biust oraz go uwypukla i powiększa.

Kolejnym rodzajem biustonosza powszechnie używanym przez panine jest stanik pełny. Ten rodzaj biustonosza posiada bardzo mocno zabudowane miseczki. Staniki pełne lubiane są zwłaszcza przez kobiety o obfitych biustach, które dzięki tak dużej zabudowie czują dyskomfort i wygodę. Ze względu na duże piersi staniki mają często szerokie ramiączka. Odpowiedniej szerokości gumki lub sznureczki stanowią dodatkowe wsparcie dla biustu oraz nie wżynają się w ramiona.

Staniki bez fiszbin

Biustonosz bez fiszbin można spotkać w kilku rodzajach bielizny. Przede wszystkim fiszbiny zostały usunięte z biustonoszy przeznaczonych do aktywności fizycznych. W tego typie bielizny postawiona na bezdyskusyjny komfort i wygodę. Kobieta uprawiająca nawet bardzo intensywny wysiłek ma koncentrować się tylko na ćwiczeniach a nie myśleć o uwierającym staniku.

Kolejną grupą są staniki typu braletki. Braletkę wybierają panie, które chcą w stu procentach czuć się naturalnie. Tego typu biustonosze szyte są z delikatnych materiałów. Najczęściej wykorzystuje się koronki, bawełnę oraz mieszanki tkanin pozwalające osiągnąć maksimum subtelności i delikatności. Braletki nie uwierają i nie uciskają w żadnej partii biustu. Pomimo swoich naturalnych kształtów braletki, zwłaszcza koronkowe mogą być przykładem bielizny bardzo zmysłowej i sensualnej.