Body dopasowane do Twoich potrzeb

Body bieliźniane to bez wątpienia obowiązkowy element garderoby każdej kobiety. Z jednej strony jest to wspaniała bielizna, w której po prostu możemy prezentować się znakomicie. Jednak body sprawdzi się także i w innych sytuacjach – już teraz warto sprawdzić jakie warianty  gorsetów lub body Triumpha, a także innych marek, które mogą okazać się praktycznym i funkcjonalnym strzałem w dziesiątkę.

Body Triumph, z którego będziesz zadowolona

Oprócz body bieliźnianego możemy także zdecydować się na body korygujące. To przykład na to, że bielizna wyszczuplająca nie musi być niewygodna! Body korygujące to często modele bezszwowe z dodatkowymi, modelującymi fiszbinami. W zależności od tego, jakie partie ciała chcemy modelować, możemy kupić klasyczne body przypominające krojem jednoczęściowy strój kąpielowy, ale i warianty z zabudowanym dołem, które dodatkowo pozwolą modelować pośladki.

Alternatywę dla tradycyjnego body stanowi model w formie koszulki czy też halki. To bardzo wygodna propozycja dedykowana paniom, które lubią często chodzić w różnego rodzaju spódnicach i sukienkach. Body w formie halki doskonale modeluje sylwetkę, wyszczupla talię i maskuje niepożądane zaokrąglenia. Doskonale też układa się na ciele i nie wychodzi spod ubrań lekko przylegając do ciała.