Czemu manicure hybrydowy to dobre rozwiązanie?

Na pewno każdy słyszał już o zabiegach manicure hybrydowego – https://easywaxing.pl/pl/zabiegi/manicure/manicure-hybrydowy, który w bardzo krótkim czasie stał się bardzo popularny. Wiele kobiet woli raz na jakiś czas zrobić hybrydę, niżeli dbać o paznokcie pomalowane zwykłym lakierem, który odpryskuje i ściera się już nawet po kilku dniach. Hybryda wygląda świeżo i naturalnie przez o wiele dłuższy czas, a dodatkowo także może być wykonywana w domu. Do tego celu wystarczy odrobina wprawy oraz odpowiednio dobrane kosmetyki. Mowa tutaj głównie o odpowiednich lakierach oraz lampie utwardzającej.

manicure hybrydowy na paznokciach

Jakie są zalety manicure hybrydowego?

Wiele osób myśli, że wykonanie manicure hybrydowego, wiąże się z dość sporymi kosztami. Na całe szczęście tego typu manicure wykonać można już za około pięćdziesiąt złotych. Manicure hybrydowy w Warszawie można wykonać w większości dobrych salonów kosmetycznych, dzięki czemu jest to usługa praktycznie kompleksowa.

Największą zaletą manicure hybrydowego jest to, że utrzymuje się na płytce paznokciowej nawet dwukrotnie dłużej niż tradycyjny lakier. Hybryda jest też gwarantem tego, że lakier nie będzie odpryskiwał, a paznokcie staną się twardsze i ładniejsze. Co ciekawe, hybryda ułatwia zapuszczenie paznokci i sprawia, że płytka jest błyszcząca oraz zdrowa.