Gadżety Harry Potter – prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników magii!

Chyba każdy fan Harry’ego Pottera marzył o tym, aby któregoś dnia dostać w końcu swój list do Hogwartu. Choć pewnie nie każdemu się to udało, to wcale nie oznacza, że trzeba rezygnować z tej magicznej przygody! Odrobinę magii można wprowadzić do swojego życia w prosty sposób, a pomóc w tym mogą gadżety Harry Potter! Te kultowe książki i filmy mają ogromną rzeszę fanów, dlatego taki wyjątkowy prezent można sprawić zarówno sobie, jak i bliskiej osobie. Co warto kupić?

Harry Potter cieszy się ogromną i niemalejącą popularnością. Filmy i książki dalej są omawiane, fani żyją tym światem i cieszą się z każdego nowego odkrycia. Dla każdego fana magii, zarówno dużego, jak i małego, świetnie sprawdzą się gadżety z ulubionymi postaciami!

Teraz tacy potężni magicy jak Albus Dumbledor czy Severus Snape mogą zamieszkać w każdym domu, a to wszystko za sprawą figurek Funko POP. Znajdzie się także Hagrid, Hermiona, Ron czy nawet chroniący przed dementorami patronus!

Harry Potter akcesoria – czas na zakup różdżki i odpowiednich szat!

Każdy, kto choć raz oglądał filmy czy czytał książki, wie, że każdy czarodziej musi mieć różdżkę. Na szczęście, aby ją zdobyć, wcale nie trzeba udawać się do Ollivandera! Można zaopatrzyć się w różdżkę do rysowania światłem lub taką, która będzie służyć jako długopis.

Co więcej, każdy czarodziej powinien przywdziać odpowiednie szaty. Kiedy założenie tiary przydziału nie jest możliwe, warto postawić na motyw ulubionego domu. Ciepła czapka ze Slytherinem czy rękawiczki z motywem Gryffindoru na pewno sprawdzą się na te chłodne dni.

Gadżety Harry Potter dostępne w tym miejscu.