Jak ciekawie wykorzystać antyramę?

obrazy

Antyrama to bardzo funkcjonalny przedmiot, który można wykorzystać na wiele sposobów do stworzenia dekoracji na ścianę. Antyramy są często dużo tańsze niż klasyczne ramy, wykonane na przykład z drewna. Jak można zaaranżować antyramę? Poniżej kilka pomysłów.

Antyrama z ulubionymi płytami winylowymi


Jeden ze sposobów na wykorzystanie antyramy do dekoracji ściany to włożenie do środka ulubionej płyty winylowej. W ten sposób można oczywiście wyeksponować płyty w okładkach. Wygląda to naprawdę doskonale i bardzo oryginalnie. Może być dodatkowym elementem tak zwanej galerii ściennej, w której poza tym mogą znaleźć się plakaty oraz zdjęcia. Niektóre okładki płyt przeszły już przecież do historii designu. Dobrym przykładem są chociażby te kultowego zespołu Pink Floyd. Taka ozdoba to zatem sposób na ukazanie własnego gustu muzycznego, a także bardzo dekoracyjny element, dzięki któremu można spersonalizować przestrzeń.

Pamiątkowe bilety wyeksponowane w antyramie


Antyrama może idealnie służyć do wyeksponowania różnego rodzaju pamiątkowych biletów, na przykład z koncertów. Na gruby brystol wystarczy przykleić właśnie tego typu bilety, na przykład z wejść do zagranicznych muzeów, z komunikacji miejskiej lub po prostu innych, będących prawdziwą i ważną pamiątką. Wyeksponowane w antyramie, będą stanowiły naprawdę doskonałą dekorację, której z pewnością nie znajdziemy w żadnym innym domu. Kto zatem lubi taki osobisty i mocno spersonalizowany styl urządzania wnętrz, na pewno wykorzysta właśnie ten pomysł.