Jak dobrać stanik do dużego biustu?

Teoretycznie duży biust jest niewątpliwym atutem, którym chciałaby móc się pochwalić każda kobieta. Czasem jednak bywa on mocno problematyczny, zwłaszcza gdy trzeba dobrać do niego odpowiednie staniki Triumph. Jak więc to zrobić? Który model najlepiej poradzi sobie z utrzymaniem dużych piersi?

Solidne zapięcie

Mniejsze staniki zazwyczaj zapinane są na jedną, czasem dwie haftki. W przypadku modeli kierowanych do posiadaczek większych piersi warto zwrócić uwagę na to, by zapięcie było nieco solidniejsze. Powinno składać się ono z przynajmniej trzech, a najlepiej czterech bądź pięciu haftek.

Szeroki pas podtrzymujący

Pod miseczkami każdego stanika Triumph występuje specjalny pas, który ma za zadanie utrzymywać biustonosz w jednym miejscu. Im grubszy on będzie i im mocniej będzie on przylegać do skóry, tym lepiej sprawdzi się w swojej roli i zapobiegnie przemieszczaniu się miseczek w trakcie ruchu.

Idealny rozmiar

Kobiety mogące pochwalić się naprawdę imponującym biustem często wybierają dla siebie staniki zbyt małe bądź zbyt duże. Początkowo warto by było odkryć zatem rozmiar swoich piersi, radząc się profesjonalnej braffiterki. Specjalistki od biustonoszy pracują we wszystkich sklepach z bielizną.