Jak uszczęśliwić fana Przyjaciół

Jeśli należycie do grona fanów kultowego serialu „Przyjaciele” lub posiadacie taką osobę w swoim gronie, z pewnością wiecie, że tęsknota za ulubioną produkcją często powoduje, że ulubione odcinki oglądamy ponownie. I ponownie. I jeszcze raz, by znów spotkać się z szóstką przyjaciół z Manhattanu i razem z nimi przenieść się choć na chwilę w samo serce Nowego Jorku.

Manhattan we własnym mieszkaniu

Dziś z łatwością odtworzymy klimat nowojorskiego mieszkania rodem z „Przyjaciół” dzięki charakterystycznym gadżetom, czy zagramy w grę sprawdzającą naszą znajomość serialu. To tylko kilka propozycji – fani Friends gadżety z pewnością docenią i znajdą wśród nich te, które pozwolą im jeszcze bardziej utożsamiać się z ulubioną szóstką z Manhattanu.

Dla kogo serialowe gadżety?

Choć wiele produktów związanych z serialem, takich jak gra-wyzwanie, czy książka o kulisach powstawania serialu, są adresowane raczej do bardziej „doświadczonych” fanów serialu – takich, dla których produkcja nie ma tajemnic i którzy z pamięci recytują ulubione dialogi, w gadżetowej ofercie z łatwością znajdziemy propozycje dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z „Przyjaciółmi”. Kubek z logo serialowej kawiarni Central Perk z pewnością będzie miłym akcentem i ucieszy każdego, kto obejrzał choć kilka odcinków serialu. A może koszulka czy bluza z charakterystycznym napisem lub serialowa ramka na zdjęcie? Wybór należy do nas.