Jak zrobić oryginalne zaproszenie na 18-te urodziny?

W sklepach oferujących zaproszenia można znaleźć modele na różne okazje. Osoby planujące swoje 18-stki również bez problemu znajdą zaproszenia (tu przykłady ze strony z-milosci), które w sposób taktowny powiadomią gości o zbliżającej się imprezie. W zależności od gustu solenizanta, można postawić na zaproszenia tradycyjne, klasyczne, oryginalne, w 3D, a nawet zabawne. Jaki model obecnie jest na topie? Poniżej kilka cennych wskazówek. 

Klasyka zawsze w cenie

Młode panie cenią klasyczne rozwiązania. Dlatego też, producenci zaproszeń stworzyli dla nich subtelne, delikatne, efektowne zaproszenia, które są naprawdę bardzo eleganckie i stylowe. Stonowane kolory, minimum dodatków, odpowiednia czcionka, idealna oprawa – taki format podoba się wielu młodym damom i to one chętnie decydują się na tego typu zaproszenia, które można podarować zarówno rodzinie, przyjaciołom, jak i bliskim. Tym bardziej, że tradycyjne modele są dostępne prawie wszędzie – w każdym sklepie papierniczym, w wielu księgarniach, a nawet w zwykłych marketach. 

Oryginalne zaproszenia 

Zaproszenia w formie 3D, na drewnie, na szkle czy na świeżych kwiatach to dość oryginalna forma, która przyciąga coraz więcej osób. Wielu młodych ludzi stawia na oryginalność, dlatego też takie unikatowe zaproszenia bardzo im się podobają. I co najważniejsze, wcale nie tak trudno je kupić. Wiele biur projektowych posiada sporo „gotowców” od ręki. Inne mogą stworzyć oryginalne modele na specjalne zamówienie klienta. Wystarczy pomysł, odpowiednie określenie tego, co ma się w nim zawierać i gotowe!

Jak wybrać zaproszenia na 18 spośród tylu propozycji?

Dobrze jest dopasować takie zaproszenia do samej imprezy. Jeśli 18-te urodziny będą w stylu boho, w stylu nowojorskim lub glamour – wówczas trzeba kupić zaproszenia, które doskonale będą odzwierciedlać taki klimat. Tym bardziej, że sami producenci w swoich ofertach mają posegregowane już zaproszenia, które idealnie wkomponują się w tego typu charakterystyczne imprezy. Każdy solenizant bez problemu znajdzie więc idealny model dla siebie.