Jakie gadżety kupić fanom „Gry o Tron”?

Co prawda kultowy serial produkcji HBO już dawno się zakończył, ale fani „Gry o Tron” nie planują o nim szybko zapomnieć. Serial ciągle bije rekordy oglądalności na serwisach streamingowch, a w modzie dalej są gadżety Gra o Tron. Co najlepiej kupić w prezencie wiernemu fanowi serii?

Ozdoby pokojowe

Gra o Tron akcesoria nie ograniczają się jedynie do kolorowych plakatów na ścianach. Wierny fan serii może zapełnić gadżetami równie swoje półki i parapety. Świetnym pomysłem może być kupienie mu figurek czy ozdobnych kielichów, które wyglądają jak te w serialu.

Dobrym wyborem może być ozdobna pościel z wizerunkami postaci: Jona Snowa dla dziewczyny lub Daenerys dla chłopaka. Do kupienia jest nawet wielka metalowe rzeźba Żelaznego Tronu, którą można umieścić w rogu pokoju. Na półkę świetnie sprawdzi się również pozytywka, grająca melodie Ramina Djawadiego. 

Przedmioty codziennego użytku 

Gra o Tron gadżety nie muszą mieć jedynie funkcji ozdobnych, mogą też przydawać się w codziennym życiu. Ciekawymi pomysłami są rzeczy do kuchni, takie jak: 

  • kubki z podobiznami ulubionych bohaterów
  • talerze ze znanymi serialowymi hasłami 
  • kufel do piwa razem z otwieraczem z logiem serii

Można nawet zamówić specjalne słodycze czy wina z ozdobnymi opakowaniami. Gra o Tron akcesoria to również przydatne rzeczy do szkoły. Przykładem może być stylowa torba dla dziecka z napisem „Winter is Coming”.

Nie zabraknie również gumek, ołówków czy zeszytów z wyjątkowymi okładkami. Słodycze można spakować do specjalnych pojemników na śniadanie. Gadżety Gra o Tron przydają się więc zarówno dorosłym, jak i młodym fanom serii. 

Gadżety Gra o Tron dostępne na stronie https://www.frogles.pl/pol_m_Licencje_Gadzety-Gra-o-Tron-555.html