Moda według marki Diamante Wear

bluza Diamante Wear

Marka została stworzona w Polsce przez dwóch braci i jest bliska środowisku hip- hopowemu, wielu raperów chętnie nosi ubrania z logo Diamante. Ale wśród ambasadorów marki są także gwiazdy telewizji, twórcy internetowi czy sportowcy. To co wyróżnia Diamante Wear to korzystanie z najwyższej jakości bawełny PREMIUM oraz cały proces produkcji odbywający się w Polsce. Jest to jedna z najpopularniejszych i najciekawszych firm odzieży streetwear-owej, jak mówią sami twórcy, marka została stworzona dla „kreatywnych ludzi, którzy codziennie walczą o sukces”. Produkty marki oferują obecnie popularne sklepy streetwear takie jak chociażby Preorder.pl.

NOWA KOLEKCJA DIAMANTE

Najnowsza kolekcja powstała we współpracy z rysowniczką młodego pokolenia – Michaliną Tańską. W tej kolekcji można znaleźć bluzy, t- shirty czy torby z grafikami Michaliny. Wszystko jest utrzymane w czarnej tonacji z białymi elementami. Ubrania Diamante Wear mają być inspirowane współczesnymi czasami oraz dostosowywać się do ludzi w nich żyjących. Firma stawia nie tylko na wygodę ale także uniwersalne kroje i zrównoważoną kolorystykę.

AKCESORIA

Diamante Wear to nie tylko ubrania. To także modne i niebanalne dodatki, które cechuje świetny design.W ofercie możemy znaleźć m.in. okulary przeciwsłoneczne, torby, nerki, czapki, szaliki a nawet skarpetki. Wszystko jest w unikalnym stylu, tak jak cała marka Diamante Wear.

TECHNOLOGIA

Marka podkreśla, że korzysta z wielu innowacyjnych i autorskich rozwiązań. Na przykład do produkcji spodni Diamante Wear typu jogger i elegant został opracowany system Smart Move ™. A bawełna która używana jest do szycia poddawana jest procesom enzymowania, co odpowiada za jej uszlachetnienie.