Na co trzeba uważać, projektując zaproszenie ze zdjęciem

Zaproszenia ślubne wciąż są odrobinę kłopotliwym elementem planowania wesela. Zajmują dużo czasu, a wydaje się to trochę bezużyteczne. Jednak te niby bezwartościowe zaproszenia mogą stać się pamiątką dla najbliższej rodziny. Dlatego warto przemyśleć każdy szczegół takiego zaproszenia.

Motywy

Wśród wielu propozycji zaproszeń znajdziemy motywy kwiatowe, różne tłoczenia, kolory, grafiki… Można się w tym pogubić. Jednak gdzieś pomiędzy kolorowymi palmami a kolejną grafiką obrączek ślubnych, znajdziemy propozycję stworzenia zaproszenia ślubnego ze zdjęciem. Czy to jest właśnie to czego szukaliście?

Zdjęcia na zaproszeniach

Każda firma stworzy dokładnie takie zaproszenie, jakie chcecie. Nawet jeśli będziecie chcieli wstawić zdjęcie różowego słonia. Dlatego myśląc o zdjęciach na zaproszenia warto zastanowić się dokładnie, jak to sobie wyobrażacie. Opcji jest kilka. Może to być zdjęcie wstawione na pierwszej stronie, które w pewien sposób będzie otwierało zaproszenie, zamglone zdjęcie w tle lub nawet kolaż mniejszych fotografii. Jednak jeżeli już decydujemy się na zaproszenia ślubne ze zdjęciem, warto wyróżnić fotografię waszej dwójki i uczynić ją motywem przewodnim. Zrezygnujcie wtedy z dużej ilości grafik i znaczków. Pomyślcie o tym, jak o najważniejszym elemencie zaproszenia. Obok takiego zdjęcia pozostawcie wasze imiona, ale nie wklejajcie dodatkowej grafiki, żeby nie zaśmiecić zaproszenia. Pamiętajcie także, że najlepiej prezentować się będą zdjęcia od dobrego fotografa i oczywiście wybierzcie druk jak najlepszej jakości.


Źródło zdjęcia zawartego w tekście: https://rozsadnepannymlode.pl/sklep/zaproszenia-slubne/ze-zdjeciem/