Oryginalne życzenia ślubne

Dzień ślubu to dzień, w którym zaproszeni goście składają parze młodej najszczersze życzenia z okazji rozpoczęcia ich wspólnej życiowej drogi. Warto jednak włożyć trochę zachodu w to, by były one oryginalne i pokazały świeżo upieczonym małżonkom, że jest się z nimi duchowo w tym ważnym dniu.

Stop tradycji

Standardowo życzenia ślubne wręcza się młodej parze w formie dekoracyjnej kartki. Oczywiście, może ona wyglądać bardzo pięknie, jednak jest to najbardziej standardowa forma składania życzeń, jaką można wybrać. Nie poleca się wybierania kartek z gotowym tekstem życzeń, bo wtedy cała praca, jaką gość wkłada w ich złożenie, to podpisanie się u dołu kartki. A przecież nie o to chodzi. Życzenia ślubne to okazja, by przekazać młodej parze to, jak bardzo pragnie się ich szczęścia na nowej drodze życia.

wpis gościa dla nowożeńców

Oryginalne życzenia

Życzenia ślubne można złożyć w wielu ciekawych formach. W dobie komputerów oryginalnym i niebanalnym pomysłem jest nagranie filmu z życzeniami – taki pomysł i włożony wkład z pewnością doceni młoda para. To sposób na pokazanie im, że dzień ich ślubu jest wyjątkową okazją, wartą uczczenia w niebagatelnej formie.

Warto jednak pamiętać o tym, że jakiejkolwiek formy nie przybrałyby życzenia, najważniejsza jest ich szczerość.