Rękawiczki damskie skórzane

rękawiczki skórzane damskie

Rękawiczki damskie skórzane, chronią skórę rąk przed zimnem i otarciem. Materiał jest mocny, bezpieczny i komfortowy do noszenia. Trwała jakość zapewnia, że zostaną w szafie na dłużej, niż te plecione. Szyte w prostej formie lub z małym wzorem i pikowaniem. Mały ruch palców jest związany ze sztywnością i wysoką jakością skóry.

Sztuczna skóra bywa lżejsza i występuje w różnych kolorach, natomiast naturalna zazwyczaj jest: czarna lub brązowa. Czyszczenie takich rękawiczek, najlepiej wykonać ręcznie, czystą wodą z płynem i zostawić do naturalnego wyschnięcia. Ocieplane od środka, z dostosowaniem tkaniny do pory roku: zimowej lub wiosenno-jesiennej. Modele czasem są zdobione w doszyte: metale sztuczne i szlachetne, kamienie, perły, nity, które tworzą wzór bransoletki.

Rękawiczki skórzane do jazdy autem

Rękawiczki skórzane do samochodu, są dobrym wyborem w celu ochrony palców przed otarciem. Model, który będzie przydatny do trzymania kierownicy to ten mało ocieplany, w celu uniknięcia pocenia. Formy z odkrytymi palcami są przydatne na cieplejsze dni, dla osób szukających wygody. Zapewniają stabilną i komfortową jazdę dla kobiet.

Ciekawe modele rękawiczek skórzanych znajdziesz tutaj.

Stylowe rękawiczki damskie skórzane

Rękawiczki skórzane, damskie prezentują się elegancko do kurtki i na spotkania ze znajomymi. Wyglądają profesjonalnie i z klasą kobiety noszącej na dłoniach. Przydatne do jazdy samochodem, dodają stylu rajdowej damy, za kierownicą. Idealnie będą pasować z czarnym: skórzanym lub wełnianym płaszczem. Charakterystycznie dodają panią silnej osobowości i wyczucia we własne potrzeby.