Rick and Morty gadżety nie z tej ziemi jak i sam serial

gadzety stranger things

Seriale animowane dla dorosłych to propozycja dla osób, które szczególnie cenią sobie specyficzny, zazwyczaj czarny humor oraz absurdy, których też przecież w życiu nie brakuje. W kreskówce zdecydowanie na więcej można sobie pozwolić, a i tak przyjmiemy to bez mrugnięcia okiem.

„Rick i Morty”

Ten amerykański serial animowany powstał jako parodia filmu „Powrót do przyszłości”. Pierwszy odcinek został wyemitowany w 2013 roku. Jego twórcami są Justin Roiland oraz Dan Harmon. Zdobył jednak tak przychylne recenzje oraz szybko powiększające się grono fanów, że twórcy rozpoczęli kontynuację i do tej pory mamy już za sobą kilka sezonów. W Polsce można go oglądać na platformie Netflix.

Serial, jak większość tego rodzaju kreskówek dla dorosłych, opowiada o losach ekscentrycznej rodziny, w tym przede wszystkim dziadka i wnuczka, którzy podróżują po odległych galaktykach i alternatywnych rzeczywistościach. Ich osobowości, w tym szczególnie szalonego dziadka naukowca, przyciągają i absorbują. Bezsens istnienia, ordynarne żarty i absurdy sprawiły, że serial jest szczególną rozrywką.

Rick and Morty gadżety

Serial cieszy się bardzo wielką popularnością. Stąd też nikogo nie dziwą Rick and Morty gadżety, które świetnie nawiązują do stylistyki, czarnego humoru i absurdu tego animowanego serialu. Znajdą się tutaj bardzo różne przedmioty począwszy od koszulek, czapek, po kubki, piórniki, breloki, a także plakaty, czy figurki. Jest to zdecydowany must have każdego fana tego osobliwego serialu animowanego dla dorosłych. Więcej informacji znajdź na stronie tutaj.