Wszystko, co musisz wiedzieć o manicure japońskim

Codzienne wykonywanie prac domowych wiążą się z kontaktem z różnymi detergentami, trudno zatem się dziwić, że paznokcie wielu kobiet są osłabione i mają tendencję do rozdwajania się. Warto co jakiś czas zafundować paznokciem zabieg regeneracyjny, dzięki czemu będą lepiej wyglądać i staną się mocniejsze. Propozycją wartą uwagi jest manicure japoński: http://easywaxing.pl/pl/zabiegi/manicure/manicure-japonski

manicure w stylu japońskim

Japoński manicure – co to takiego?

To zabieg, znany w Japonii już od kilkuset lat, dzięki któremu paznokcie zostają wzmocnione. Kosmetyczka wykonująca manicure wciera w paznokcie klientki pastę, w której składzie znajdują się przede wszystkim naturalne składniki, między innymi witaminy (A i E), wosk pszczeli oraz krzemionka. Po wtarciu pasty w paznokcie należy ją pokryć przeznaczonym do tego pudrem.

Co ciekawe wygląd płytki ulega znacznej poprawie już bezpośrednio po wykonaniu zabiegu – paznokcie od razu ładnie błyszczą. Kobiety chcące, aby efekt manicure japońskiego był widoczny jak najdłużej powinny wykonać zabieg 3-4 – krotnie, zabieg powinien być powtarzany raz na trzy tygodnie. Koszt wykonania tego rodzaju manicure to około 60 zł. Zabieg można także wykonać samodzielnie, jednak konieczne jest posiadanie odpowiedniego zestawu, którego cena to około 200-250 zł.