Wyjątkowy stół weselny

zdjęcie zawieszki na alkohole

Zawieszki na alkohole weselne to doskonały sposób na dodatkowe podkreślenie wyjątkowości tego dnia. Goście muszą czuć, widzieć i pamiętać, że piją za zdrowie pary młodej – cóż uświadomi im to lepiej, niż zawieszki okolicznościowe na butelkach?

Wyróżnijcie swoje weselne stoły

Zawieszki na alkohole: https://rozsadnepannymlode.pl/sklep/zawieszki-na-alkohole-weselne/występują w niezliczonych wariantach kolorystycznych, z grafiką w każdym możliwym stylu. Daje to możliwość dopasowania tego elementu wystroju stołu do całej stylizacji weselnej.

Na niektórych zawieszkach umieszczone są zabawne wierszyki, które tworzą z nich doskonały dodatek na stoły par, które postanowiły nadać tej poważnej okazji wesołą oprawę. Różne wierszyki na zawieszkach z tej samej serii to detal, który sprawi, ze goście z tym większą radością sięgają po kolejną butelkę.

zdjęcie zawieszki na alkohole

Własny projekt? Dlaczego nie!

Przy odrobinie zdolności graficznych, możemy zaprojektować zawieszki sami, umieszczając na nich co tylko uznamy za stosowne i odpowiednio dopasowane do stylu naszego wesela.

Własny wierszyk, imiona państwa młodych, czy nawet miniaturki zdjęć pary, to doskonały sposób na wyróżnienie naszego weselnego stołu i gwarancja, że goście zapamiętają na długo nasze starania o wyjątkowość każdego detalu.

Co z zawieszkami po weselu?

Wiele par po weselu zakłada pudełko z pamiątkami, gdzie umieszcza sentymentalne drobiazgi takie jak butonierki, suszone kwiaty, zaproszenia, czy winietki. Zawieszki na alkohole to jeden z takich właśnie drobiazgów – idealna pamiątka po szampańskiej weselnej zabawie.