Zaproszenia hand-made

Fotozaproszenie na ślub – ciekawy i nowatorski pomysł

Zaproszenia, choć jest w Internecie mnóstwo firm, oferujących ich wykonanie, wcale nie muszą być zgodne ze schematem czy wzorem, narzuconym przez innych. Takie zaproszenia na ślub ze zdjęciem (pooglądaj przykłady sklepowe) można wykonać we własnym domu – i można mieć pewność, że wyjdą rewelacyjnie!

Idealnie, jeżeli któryś z narzeczonych interesuje się programem do obróbki zdjęć. Można w ten sposób stworzyć ciekawą formę, która idealnie ukaże to, co za kilka tygodni nastąpi – czyli zaślubiny i wesele.

Wykonanie takiego zaproszenia nie jest ani trudne, ani czasochłonne. Wystarczy mieć pomysł i nieco kreatywności, by wszystko ładnie wkomponować w zaroszenie.

zaproszenie ślubne z fotografią

Zdjęcie może być wyciętym fragmentem, ukazującym twarze przyszłej Młodej Pary. Zdjęcie może również ukazywać całą scenerię, która będzie nawiązywać albo do motywu przewodniego wesela, albo do pasji, którą dzielą się narzeczeni. W każdym razie – możliwości jest wiele. Wystarczy odrobina chęci i specjalny, nieco grubszy papier do drukarki.